Arama Yapmak İçin Tıklayın
kaldetur@paytur.com.tr - info@paytur.com.tr | 0262 325 72 10 - 11
kaldelgo
Yer: Abant Cennetgöl Turu
Fiyat: 95,00
Yer Ayırt!

 

Günübirlik Abant  Cennetgöl Turu;

Günübirlik Her Hafta Sonu

 

Abant Cennetgöl Turu, Sabah belirtilen yerden hareket ile önce Bolu’da serpme kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrası Bolu’ya 15 km mesafedeki Cennetgöl’e (Gölcük Gölü) hareket. Gölcük (Cennetgöl) Mesiresine gidip göl etrafında doğa çevre (1.200 m.) gezisi yapıyorve Abant’a hareket. ABANT Gölü (Nilüferli Göl;125 hektar/çevresi;6,5 km.) Milli Parkına varış, Abant, denizden 1328 metre yükseklikte bir tatlısu gölü. Toprak kaymaları sonucu oluşmuş. 1.28 kilometrekarelik bir alanı kaplıyor. En derin yeri 18 metre. Her yanı ormanlarla kaplı. Hoş kokularıyla çam, köknar, kayın ağaçları ağırlıkta. 6.5 kilometre tutan göl çevresinde ve ormanlık alanda Rehberimiz eşliğinde yürüyüş sonrası Öğle yemeği ( sucuk+ köfte+ içecek), Yemek sonrası Sizlere Köylü pazarında kısa bir alışveriş imkanı ( göl kenarındaki cafelerde veya Taksim Palace Otelin cafesinde dinlenme çay kahve extra içme imkanı ) ve serbest zaman sunduktan sonra Maşukiye Abant Cennetgöl Turu saat 17:00’de İstanbul’a hareket. İstanbul’a varış ve Siz Değerli Konuklarımızla bir başka güzel turumuzda buluşmak temennisiyle, tur kalkışında aldığımız duraklara sizleri bırakarak veda ediyoruz.


Fiyata Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım, Öğle Yemeği , Rehberlik Hizmeti fiyatımıza dahildir.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Sabah Kahvaltısı (20 TL),  Yolda alınan yiyecek ve içecekler, Ekstra harcamalar, fiyatlarımıza dahil değildir.

 

Kalkış Noktaları :

06:30  Bakırköy: Eski İncirli Alfemo Mağazası Önü

06:45  Mecidiyeköy : Doğtaş Mağazası Önü

07:00  Kadıköy: Evlendirme Dairesi Önü

08:15  İzmit: Halkevi Karşısı

Fiyat :  95,00 TL

Kurallar :

•    Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15 kişilik, 27 Kişilik, 31 Kişilik, 46 Kişilik özel turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
•    Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez.

•    Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde haber vermek koşulu ile turu tehir etme hakkını saklı tutar.
•    Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.
•    Bayramlarda ve özel günlerde fiyatlar geçerli değildir.