Arama Yapmak İçin Tıklayın
kaldetur@paytur.com.tr - info@paytur.com.tr | 0262 325 72 10 - 11
kaldelgo
Yer: Kapadokya Turu
Fiyat: 219,90
Yer Ayırt!

 

KAPADOKYA TURU

1 GECE 2 GÜN

Her Hafta Sonu Cuma Hareketli

 

 

Saat 21.30’da hareketle Adapazarı-Bolu-Ankara üzerinden 2 mola ile Aksaray’a varış…

1.Gece:

Aksaray’da alınacak kahvaltının ardından Kapadokya’ya geçiş. Paşa bağı, Çavuşin, Zelve Açık Hava Müzesi’nin görülmesinin ardından öğle yemeği molası… Yemek sonrası dini özelliği olan ve Piskoposluk merkezide sayılan, Göreme Açık Hava Müzeleri, Tokalı Kilisesi, Üçlü Peri Bacaları (Anne, Baba, Çocuk) ve Orta Hisar gezilerinin ardından Doğal Güzelliklerin Jeolojik oluşumların başladığı, Vadi Yamaçlarından inen sel sularının ve rüzgârın tüflerden oluşan yapıyı aşındırmasıyla oluşan, Peri Bacaları’nın görülmesi. Ardından Halı Atölyeleri, Dünyaca ünlü Şarap Mahzenleri’nin akabinde Güvercinlik Vadisi ile Kapadokya’nın her yerini görebilen Uç Hisar Kalesi ve Onyx Mermer Atölyeleri, Avanos Çanak – Çömlek Atölyeleri, Asmalı Konağın görülmesi. Daha sonra otele geçiş, yerleşme, Türk gecesi(ekstra), akşam yemeği ve konaklama.

2.Gün:

Sabah kahvaltı sonrası, görülmeye değer yer altı şehrinin oyma esasıyla yapıldığı bilinip henüz nasıl alet kullanılarak yapıldığı, teknik kullanıldığı anlaşılmamış, yüzlerce odadan  oluşan, labirent şeklinde tünellere sahip Derinkuyu Yer Altı Şehri, Hasan Dağı’ndan çıkan Bozalt ve Andezit yoğunluklu lavların ortaya çıkardığı çatlaklar ve çömlekler sonucu Ihlara Koyu’nun oluşması ile eşsiz güzellikteki Ihlara Vadisi ile vadide yer alan iyi korunmuş Kiliseleri gördükten sonra öğle yemeği (zengin menü) ve ardından Darıca – Kocaeli’ye hareket..

Not: Rehberimiz, yemek yerleri ve tur programında gezilecek yerler aynı kalmak şartı ile gününde değişiklik yapabilir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım, Çevre gezileri, Rehberlik hizmetleri, Otelde 1 gece Y.P. Konaklama (sabah ve akşam yemeği dahil),   Otobüsteki ikramlar soğuk ve sıcak içecekler,

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Otelde ki ekstralar, Yoldaki ekstralar, Türk gecesi, Hediyelik eşyalar, Şahsi harcamalar, Otelde yemek esnasında alınacak su hariç tüm içecekler, İlk gün yolda sabah kahvaltısı, 2 Öğle yemeği  fiyatlarımıza dahil değildir.

Fiyat :  219,90 TL

Kurallar :

•    Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15 kişilik, 27 Kişilik, 31 Kişilik, 46 Kişilik özel turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
•    Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez.

•    Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde haber vermek koşulu ile turu tehir etme hakkını saklı tutar.
•    Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.
•    Bayramlarda ve özel günlerde fiyatlar geçerli değildir.