Arama Yapmak İçin Tıklayın
kaldetur@paytur.com.tr - info@paytur.com.tr | 0262 325 72 10 - 11
kaldelgo
Yer: Safranbolu Amasra Turu
Fiyat: 199,90
Yer Ayırt!

Safranbolu Amasra Turu

1 Gece 2 Gün / 1 Gece Konaklamalı

Her Hafta Sonu Cuma Hareketli

 

1.Gün ( Cuma ) : Gece 01.00’de Hareket; Bolu Yeniçağ Devrek üzerinden Amasra’ya varış.

2.Gün ( Cumartesi ) : Sabah Aldığımız Kahvaltı (extra) ardından Amasra müzesi, kuş kafesi, tarihi yol. Kuruluşu antik çağlara uzanan ve güzel manzarası ile görenleri büyüleyen Amasra şehir turu, iç kale, dış kale ağlayan ağaç. Amasra’da alınacak öğle yemeğinin ardından,   Amasra el sanatları çarşısının gezilmesi Alış veriş imkânı ve keyif çaylarımızı yudumladıktan sonra otele hareket akşam yemeği ve konaklama.

3.Gün (Pazar ) : Sabah Kahvaltıdan sonra, UNESCU’NUN Dünya mirası Listesi’ne aldığı Safranbolu’ya hareket. Yörük Köyü, Hıdırlık Tepesi, Geleneksel evlerinin yanında, el emeği ürünlerin satıldığı Yemeniciler Arastası, Demirciler, Bakırcılar, Kalaycılar, Semerciler çarşıları, Mümtazlar Konağı gezileri ardından öğle yemeği. Yemekten sonra 18. ve 19. yy Türk toplumunun geçmişini, kültürünü ve yaşama biçimi ile teknolojisini yansıtan Safranbolu Evleri arasında önemli bir örnek olan Kaymakamlar Evi, Arosta, Cinci Hanın gezilmesi, ardından İstanbul’a hareket ve tur sonu…

Not: Rehberimiz, yemek yerleri ve tur programında gezilecek yerler aynı kalmak şartı ile gününde değişiklik yapabilir.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım, Otelde 1 gece Y.P. Konaklama (sabah ve akşam yemeği dahil), Çevre gezileri, Rehberlik hizmetleri, Araç içi ikramlar, Seyahat sigortası fiyatlarımıza dahildir.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler: Otelde, yolda ve yemeklerde ki ekstralar, içecekler,  İlk gün sabah kahvaltısı + ilk ve ikinci gün öğle yemekleri, Müze ve ören yeri girişleri, fiyatlarımıza dahil değildir.

Kalkış Noktaları :

00:00  Bakırköy: İncirli Alfemo Mağazası Önü

00:30   Mecidiyeköy: Teknosa Önü

01:00  Kadıköy: Evlendirme Dairesi Önü

01:30  İzmit: Halkevi Karşısı

Fiyat :  199,90 TL

Kurallar :
• Turlarımız, Tura kayıt yaptıran kişi sayısına göre; 15 kişilik, 27 Kişilik, 31 Kişilik, 46 Kişilik özel turizm araçlarıyla yapılacaktır. Büyük araç garantisi verilmez.
•  Turlarımızda; cam kenarı veya koridor, ön veya arka koltuk garantisi verilmez.
•  Acente, yeterli kişi sayısı oluşmadığı takdirde haber vermek koşulu ile turu tehir etme hakkını saklı tutar.
•  Acente rehberi  içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.
• Bayramlarda ve özel günlerde fiyatlar geçerli değildir.