Arama Yapmak İçin Tıklayın
kaldetur@paytur.com.tr - info@paytur.com.tr | 0262 325 72 10 - 11
kaldelgo
Yer: Thassos Adası Turu
Fiyat: 149 €
Yer Ayırt!

 

THASSOS ADASI TURU

18 MAYIS 2016 – 22 MAYIS 2016 

 3 Gece 4 Gün  / 3 Gece Konaklamalı 

 

 

1. Gün: İSTANBUL – İPSALA – THASSOS ADASI
Aşağıda Belirlenen saatlerde siz değerli misafirlerimizin alınması ve Tekirdağ, Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına hareket ile turumuz başlıyor. Sınır geçişinde Gümrük / Pasaport işlemlerini takiben Alexandropouli (Dedeağaç), Komotini (Gümülcine) ve Xanthi (İskeçe) üzerinden yolculuğumuza devam ediyoruz.

2. Gün: THASSOS ADASI
Sabah çok erken saatlerde Feribot ile Keramoti’den Thassos Adası’na geçiyoruz. Adaya varışımızı takiben adanın en hareketli bölgesi olan Skala Potamia’ya Golden Beach Galle Plaj/Restoran’a transfer. Tüm gün deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. (Odalara giriş 12.00’den sonra olacağından dileyen misafirlerimiz 12.00’den sonra rehberin bildireceği saatte, dileyenler akşam 19:00’da otele giriş yapabilirler) Dileyenler kendi imkanları ile araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da. Dileyenler Akşam saat 20.30 ‘da extra olarak Limenas bölgesindeki Simi Taverna’da lezzetli bir balık menüsü alabilirler. (35.-€/ Fix Menü – Limitli İçki) Dileyenler Skala Potamia’da birbirinden güzel tavernalarını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.

3. Gün: THASSOS ADASI
Sabah Golden Beach Galle Plaj/Restoranda açık büfe kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15.-€) Thassos Adası’nın saklı cenneti olarak kabul edilen Aliki Beach ve Potos Beach’e gidip deniz, kum ve güneşten faydalanabilirler. (Şezlong ve şemsiye dâhil!) Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajarı ve köyleri keşfedebilirler. (65.-€ / Motor Kirası Dâhil) Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da. Dileyenler Akşam saat 20.30 ‘da extra olarak otelimizin yakınındaki Kinira bölgesindeki Faros Restoranda Müzikli Taverna gecesine katılabilir. (35.-€/ Fix Menü – Limitli İçki) Dileyenler Skala Potamia’da birbirinden güzel tavernalarını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.

4. Gün: THASSOS ADASI
Sabah Golden Beach Galle Restoranda açık büfe kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (15.-€) Thassos Adası’nın simgesi olan bakir Marble Beach ve adanın en popüler yerlerinden birisi La Scala Beach’e gidip deniz ve kum, güneşten faydalanabilirler. Dileyenler ekstra ücret ödeyerek rehberimiz eşliğinde tam gün ATV Motor Safari yaparak tüm adayı, plajarı ve köyleri keşfedebilirler. (65.-€ / Motor Kirası Dâhil) Dileyenler kendi imkânları ile araba, motosiklet veya Atv kiralayıp Thasos adasını keşfedebilir. Saliara Beach, Golden Beach, Paradise Beach, Alikes Beach, Potos Beach, Glyfoneri Beach, Makriammos Beach, Pefkari Beach, Vathi Beach, görmek isteyebileceğiniz plajlardan bazıları. Geceleme Thassos Adası, Skala Potamia’da. Dileyenler Akşam saat 20.30 ‘da extra olarak Limenas bölgesindeki Mousses Restoranda Müzikli Taverna gecesine katılabilir. (35.-€/ Fix Menü – Limitli İçki) Dileyenler Skala Potamia’da birbirinden güzel tavernalarını keşfedebilir, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirler.

5. Gün: THASSOS ADASI – İSTANBUL
Sabah otelimizden valizlerimiz ile ayrılıyoruz. Golden Beach Galle Restoranda açık büfe kahvaltı sonrası deniz kum ve güneş keyfi için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra ücret ödeyerek (10.-€) La Scala beach’e gidebilirler. Aracımız saat 14.00′te Golden Beach’den 14.30’da La Scala Beach’den dönüş için İstanbul’a hareket ediyor. 15.00’de Feribota ile Keramoti’ye geçip oradan Dedeağaç’ta kısa bir mola veriyoruz. Mola sonrasında Dedeağaç’tan hareket ederek sınır kapısına geliyoruz. Pasaport gümrük ve Free shop alış verişlerinden sonra Meriç Nehri üzerinden geçerek İpsala Türk Sınır Kapısında yapacağımız pasaport ve gümrük işlemleri sonrası İpsala, Keşan, Tekirdağ yolunu takip ederek gece geç saatlerde İstanbul’a ulaşıp, sizleri tur başlangıcında almış olduğumuz yerlerde indirerek turumuzu bitiriyoruz.

Fiyat :  149 €

İKİ VEYA ÜÇ KİŞİLİK ODALARDA KİŞİ BAŞI : 149.- €
TEK KİŞİLİK ODA FARKI : 50.- €

Fiyata Dahil Olan Hizmetler: Lux otobüsler ile gidiş-dönüş ulaşım, 3 Gece Thassos Adası, Oda-Kahvaltı Konaklama, Feribot İle Thassos Adası Keramoti Gidiş-Dönüş Feribot Ücreti, Türkçe Rehberlik Hizmeti, La Scala Plajına Ücretsiz Ulaşım. (Sabah 9.00 Gidiş Akşam 19.00 Dönüş).

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :  Schengen vize ücreti (120 Euro), Yurtdışı çıkış harcı 15 TL,  Ekstra Turlar, Tüm öğlen ve akşam yemekleri, Kişisel Harcamalar, Zorunlu Seyahat Sigortası (15 Euro)

Kalkış Noktaları :

00:30  Kadıköy: Evlendirme Dairesi Önü

01:00  Mecidiyeköy: Ziraat Bankası Önü

01:30  Bakırköy: İncirli Ömür Plaza Önü

02:00  Beylikdüzü: Migros Önü

Önemli Not:
Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.
Yeşil pasaportu olanlar için vize gerekmemektedir.
Pasaportların ve gerekli belgelerin eksiksiz olarak teslim edilmesi halinde Kaldetur vize alımlarında yardımcı olacaktır.
Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir.
Vize için istenilen gerekli belgelerin zamanında ve eksiksiz verilmemesinden kaynaklanacak problemlerden Kaldetur sorumlu değildir.
Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılacağı anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
Otellerde 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olduğundan, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir. Bazı otellerde ise 3. yatak uygulaması olmamaktadır. Bu tip oteller ile çalışılan paketlerde Kaldetur misafirlerini satış sırasında bilgilendirecektir.
Çocuk fiyatları sadece çocukların ebeveynleri ile aynı odada konaklaması şartı ile geçerlidir. 0-2 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 2 yaşından, 3-12 yaş çocuk uygulamasında, çocuğun tur dönüş tarihinde 12 yaşından gün almamış olması gerekmektedir.
Dış nedenlerden dolayı Kaldetur programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Tura katılımın yeterli olmaması durumunda Kaldetur iptal/değişikliği misafirlerine tur hareketinden 7 gün önce bildirecektir.
Kaldetur, kategorisi aynı kalmak şartıyla programda belirtilen otelleri değiştirme hakkına sahiptir.
Yol üzeri yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından kent girişlerinden once yer alan dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
Tur esnasında yerel otoriteler tarafından gezilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen turlar gerçekleştirilmez. Bu turların yapılamamasından Kaldetur sorumlu değildir.
İptal ve değişiklik durumunda “KALDETUR SATIŞ SÖZLEŞMESİ” geçerlidir.